Síla vizualizace interiéru

Neustále mluvíme sami se sebou. Někteří z nás to mohou udělat nahlas, zatímco jiní nechávají myšlenky proniknout do naší mysli. Většina z nás používá obě metody.

A jak posloucháme ty vnitřní rozhovory! Ať už je to nejistá osoba, která říká „Nemůžu“, nebo atletický šampion, který říká „můžu“, slova, která si navzájem opakujeme, mají velký vliv na náš výkon.

Protože je tomu tak, je jistě možné přizpůsobit slova, která používáme, našim konkrétním potřebám, a tím nám pomoci překonat jakékoli potíže, se kterými se setkáváme v určitých oblastech našeho života.

Vizualizace jsou navrženy tak, aby byly vyjádřeny, ale také si je lze představit. Jsou to způsob, jak využít vše, co si říkáme.

Když pacient konzultuje hypnotherapist, co dělají nejvíce ze všeho je mluvit. Hypnóza, která se praktikuje, slouží k tomu, aby podvědomí udrželo to, co se říká.

Změněný stav hypnózy sám leží mezi hlubokou relaxací a lehkou meditací a je životně důležitým prvním krokem, pokud chceme, aby mluvená slova vyvolala jakýkoli účinek.

Pokud chcete, aby vizualizace pro život byly pro vás užitečné, budete se také muset naučit hluboce relaxovat.

Vlastně všichni máme v sobě něco, co bychom chtěli změnit. Mohlo by to být jednoduchý zvyk, jako je kousání nehtů, odvykání kouření, kontrolu závislostí, nebo by to mohlo být naučit se vyrovnat se s spleť emocí, vyvolané události z minulosti.

Ať už chcete změnit cokoli, vizualizace pro život vám mohou pomoci.

 

Vizualizace pro radost
Upozornění: Kreativní vizualizace by neměla být provedena při provádění činností, které vyžadují pozornost, jako je řízení auta, manipulace, průmyslové stroje, nebo jakýkoli úkol, který vyžaduje koncentraci.

Udělal jsem vědomé rozhodnutí dát více radosti v mém životě. Budou chvíle, kdy to bude snadné, protože stávající situace mě přiměje k radosti.

Ale i když se všechno kolem mě zdá negativní, mohu znovu vytvořit emoce radosti a to mi pomůže vzpomenout si, že po těžkém období mohu být znovu šťastný.

Když jsem byl mladý, jednoduché věci mi mohly udělat radost. Nyní, když se uvolním, dovolím své mysli vrátit se do dětství.

Ať už je to dobré nebo špatné, mohlo to být obecně, vím, že jako dítě byly chvíle, kdy jsem zažil velké potěšení. Dovolím svému podvědomí obnovit některé z těchto vzpomínek.

Příštích pár minut strávím přemýšlením o té paměti mentálně s každým možným detailem. Co jsem mohl vidět, slyšet, cítit, cítit nebo chutnat, což mi dalo potěšení? Jakmile o tom přemýšlím, dovolím svému podvědomí znovu cítit to potěšení.

Kdykoli v budoucnu cítím touhu zažít pocit radosti, vše, co musím udělat, je zapamatovat si ten obraz dětství a okamžitě se začít cítit šťastný, optimistický a pozitivní.

Chápu, že v každém bodě v mém životě, jsem pravděpodobně budou mít problémy nebo najít sám sebe v obtížných situacích, ale to neznamená, že bych neměl být schopen cítit pozitivní nebo najít věci k být šťastný o, i v těch dobách.

Je důležité žít pro současný okamžik. Nemohu udělat nic, abych změnil minulost, a i když mohu dělat plány a rozhodovat, nemohu úplně ovládat budoucnost.

Ale jsem zodpovědný za to, co teď cítím. A radost je nakažlivá. Čím více mohu předat ostatním, tím více jim pomůžu cítit se pozitivně v jejich životě.

Když se uvolním, zapamatovaný obraz se stává jasnějším a příjemné emoce s ním spojené se stávají silnějšími. To je něco, co mohu udělat, abych zlepšil své pocity vůči svému životu, kdykoli budu chtít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *