Siemens Healthineers-Siemens Healthineers global

  • Home
  • Novinka
  • Siemens Healthineers-Siemens Healthineers global

Ve středu Dax mírně vzrostl a pokračoval ve své rekordní ceně. Na Xetra blízko, index byla vypočtena na 16,251.13 bodů, což představuje nárůst o 0,02 procenta ve srovnání s předchozí den je blízko a nejvyšší zavírací úroveň všech dob. Mezitím si také připsal nové historické maximum 16 283,52 bodu.

Celé dny se index honil od jednoho rekordu k druhému. Podle pozorovatelů trhu se investoři nebojí čtvrté koronové vlny a oslabení eura vítají. Na vrcholu ceníku DAX byly akcie Siemens Healthineers krátce před koncem obchodování o více než pět procent, těsně před akciemi Hellofresh a Deutsche Bank.

Ve spodní části seznamu klesly akcie Fresenius o více než dvě procenta, těsně za akciemi MTU Aero Engines a Fresenius Medical Care. Jednotná evropská měna byla ve středu odpoledne o něco slabší. Jedno euro stálo 1.1307 amerických dolarů (-0.1%), jeden dolar byl proto k dispozici pro 0.8844 eur.

Cena zlata dokázala profitovat, odpoledne se za troyskou unci zaplatilo 1864 dolarů (+0,8 procenta). To odpovídá ceně 53,00 eur za gram. (tisková agentura dts)

Foto: Frankfurtská burza, via DTS news Agency

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *