Naučte se příběh Phoenixu, holubice, která znovu letěla

  • Home
  • Prostředí
  • Naučte se příběh Phoenixu, holubice, která znovu letěla

Synantropický tým IDPYBA našel holuba druhu Columna Livia, kvůli jeho špatnému zdravotnímu stavu byl okamžitě převeden do centra péče o holuby (CAP).

Pták měl na pravém křídle chondrosarkom, což je typ rakoviny, který je atypický a mnohem méně u tohoto typu ptáka. Okresní Ústav ochrany a dobrých životních podmínek zvířat, ukázal proces jeho zotavení, který přinesl dobré výsledky od července 2019, měsíc, kdy začal léčit holuba, který byl jmenován Phoenix.

Holub vstoupil vyčerpanost státu uvnitř krabice, s pomalým postoj a nervový temperament, smíšené ectoparasitism, který se odkazuje na přítomnost vši a bodavé mouchy. Kromě toho měl mírnou dehydrataci, anémii a vyčnívající nádor o průměru přibližně 2 a 3 centimetry, Tento měl tvrdou konzistenci a byl umístěn na hřbetním povrchu pravého křídla.

 

Neustálé péče umožnila stabilizaci Phoenix, který po několik lékařských vyšetření a ošetření, vstoupil do operačního sálu loňského 22. července, bude provozovat, za účelem odstranění nádoru.

Pro její zotavení byla 17. listopadu Fénix převedena na kliniku malých zvířat na univerzitě Antonio Nariño. Postupně pták vykazoval zlepšení svého zdravotního stavu a nepřítomnost metastáz.

Pro její očekávané propuštění byl Fénix předán IDPYBĚ a 24. Září v oblastech obklopujících sektor Mirador ve městě Ciudad Bolívar. V této nádherné scénář Holub opět rozšířila své křídla, aby mohli létat, spolu s hejnem pečlivě vybraných holubů zajistit rozvoj jejich přirozených schopností a jejich dobře-bytost.

Zvláštní pozornost tohoto holuba je způsobena studiem kritických bodů čtvercových holubů,které měly na starosti Synantropiku IDPYBY, která má svůj specifický účinek u tohoto druhu (Columbia Livia).

Tato situace se nejen stalo s Phoenix, v ulicích stovky zvířat, projít různé situace, které potřebují komplexní péči k zajištění své existence. Z tohoto důvodu se ekologové inindades snaží oslovit pozornost každého druhu, který potřebuje pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *