Luxusní nový pick-up za 600 milionů dolarů

  • Home
  • Zábava
  • Luxusní nový pick-up za 600 milionů dolarů

Nit se nikdo nezmění. Ovlivňovatel, který je docela aktivní na sociálních sítích, sdílel se svými stoupenci zprávu, že má premiéru van.

Mauricio Gómez prostřednictvím svého účtu Instagram potvrdil, že získal vozidlo Porsche poté, co byl více než měsíc bez auta.

 

„Jsem super šťastný, Jsem super šťastný, že jsem tady se svým štěnětem.“ Nevím, jestli to bude poškrábat, nevím, jestli jsem nespravedlivý, ale miluji svého psa a doufám, že si ho užívá stejně jako já,“ řekl Nit po obdržení kamionu.

Zpěvák také, když ukazuje exteriéru auta dovoleno pozorovat, že to je Porsche Cayenne GTS 2022, který je černý a má hodnotu, která jde od 174,500 dolarů (658 milionů pesos, přibližně).

Ovlivňovatel ukázal, že od značky obdržel řadu dárků, mezi nimiž vyniká dekorativní sběratelské vozidlo, které je replikou prvního vytvořeného Porsche. Těžítko ve tvaru dodávky, kterou jste si koupili, a několik sklenic s názvem značky, aby se v případě potřeby opékalo.

Za pár hodin, post, ve kterém Nit se může pochlubit svou novou vozidlo má více než 390.000 výhled, 88,000 líbí, a hodně z komentáře, ve kterém jeho následovníci nechat všechny druhy zpráv.

„A je to nejlepší, gratuluji můj cuchi, pojď a dej mi obrat“, “ Dej mi brýle na prodej sangrie, gratuluji tati. Tato úroveň“, “ Gratulujeme, znamení, že všechno může. Motivace k 100″, byly některé komentáře jeho přátel a následovníků.

Toto je video, ve kterém Nit předvádí svůj nový vůz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *