Kdo je Přítelkyně Franka Martineze?

Frank Martínez se podařilo pozici sám sebe jako jeden z nejoblíbenějších soutěžících z třetí sezóny z Masterchefa Celebrity‘, díky jeho smyslu pro humor a dojemný příběh se mu podařilo vyhrát nad diváci nejvíce sledovali výrobu víkendy tím, že Kolumbijci.

Ve dvou posledních epizodách byly definovány první dva finalisté, kteří získali své místo ve velkém finále tohoto kanálu reality RCN. První, kdo byl vybrán, byla Carla Giraldo díky přípravě croquembouche, kterou ocenily tři poroty.

K překvapení mnoha, druhá vybrán byl komik, a to díky přípravě jídla věnuje Chris Carpentier, Jorge Rausch a Nicolás de Zubiría, úkolem bylo upozornit na dvě složky, kukuřice a panela, samozřejmě výsledek byl velmi dobrý.

 

O osobním životě Antioqueño jsou známy některé podrobnosti, zajímavé je vědět, zda má přítelkyni, protože odpověď zní ano, jmenuje se Lorena a mají velmi stabilní vztah.

To je však fakt, který mnoho diváků a uživatelů internetu neví, protože Frank Martínez ve svých sociálních sítích svému partnerovi moc neukazuje.

Je zajímavé, že v poslední epizodě, v níž získal své místo mezi finalisty, na konci kapitoly, udělal video hovoru s ní, aby jí říct dobré zprávy a odvážil ukázat, že v přední části kamery.

Martínez řekl Loreně velmi nadšený z jejího velkého triumfu a v jednom okamžiku převrátil svůj mobilní telefon, aby ukázal obrazovku, aby ji diváci mohli vidět.

V tu chvíli komik vyjadřuje: „představuji Lorenu. Že Franka moc miluješ?“a jeho přítelkyně říká:“ zřejmé, ano.”

Existuje několik publikací, které Frank Martínez učinil na jeho Instagram, například, tam je jeden, když navrhl, že by mohli být milenci, další více nedávno, v doprovodu několika přátel, Lorena, objeví se vedle něj dívá přímo na kameru.

Frank a Carla Giraldo si již zajistili svou pozici, další dvě jména zůstanou objevena, o nichž budou v příští epizodě debatovat Liss Pereira, Viña Machado a Gregorio Pernía.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *