Karol G. má polemiku o polibku, který dal s tanečnicí

  • Home
  • Zábava
  • Karol G. má polemiku o polibku, který dal s tanečnicí

Karol G hrál v horké scénu v jednom z jeho posledních koncertů, kdy uprostřed smyslné výkon udělal s několika tanečníky se odvážil dát vášnivý polibek na jednu z nich, generování více reakcí ve veřejnosti a na sociálních sítích.

K událostem došlo v Uforia X Live, kde má zpěvačka v současné době své turné s několika prezentacemi, ve kterých byly zdůrazněny nejen úspěchy Kolumbijců, ale i její tance a oblečení, o kterých se vždy dá mluvit.

 

Moment zachytila Newyorská média prostřednictvím videa a rychle se šířila. V záznamu můžete vidět, jak teplota vzrostla na jevišti s pohyby Paisy, které skončily polibkem jedné ze žen, které ji doprovázely na jevišti.

Po polibku Karol G provokativně vykřikl: „Ach, můj Bože! Mňam!“, jak se jmenuje jedna z jeho nejslavnějších písní.

Nicméně, i když mnozí to líbilo a neviděl žádný problém s polibek, jiní se dal zpěvák velmi silnou kritiku za to, co se stalo, tvrdí, že její chování nebylo vhodné.

V komentářích videa sdíleného stanicí New York, která již má více než 39 tisíc zhlédnutí, někteří uživatelé zanechali několik zpráv o tom, co se stalo a jejich názorech:

„Můj Bože, pokusit se získat pozornost“, „to, Co někteří“, „Shakira nikdy dělat to“, „já bych ne platit penny vidět toto barbarství“, „Ale proč se už muset vzít všechno být lesba a gay, jak smutné lidské degradace““

Umělec o tom ještě nemluvil, nicméně tento polibek již chodí po celém světě na sociálních sítích.

To by mělo být poznamenal, že před několika týdny, uživatelé sociální sítě, mluvil o možném usmíření mezi puerto rican Anuel AA a antioqueña, který měl jeden z nejvíce vynikající ve světě reggaeton, kdo byl viděn na sobě stejné tričko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *