"Jsme horké", Greeicy Rendón dává nové stopy těhotenství

  • Home
  • Zábava
  • „Jsme horké“, Greeicy Rendón dává nové stopy těhotenství

Greeicy Rendon má fanoušky a lidi obecně celé týdny a hledá, zda budou konečně potvrzeny zvěsti, které se šířily o jejím těhotenství.

Umělec, který není potvrzeno, ani popřel zprávy, učinil několik poznámek, které opustili všichni mysleli, dokonce někteří říkali, že zpěvák vallecaucana odjede na pár skladeb.

Poslední byl v rozhovoru, který poskytl Greeicy Rendón, kde se ho hostitel programu přímo zeptal na toto téma „“ kdy jsou děti? Řekni mi, je horko, zima, příliš brzy, ne tak brzy?“, na který zpěvák uprostřed nervózního smíchu odpověděl: „Hot, brzy, Ano. Jsme horké, samozřejmě, jsme tam, hořící.“

 

Rozhovor, který se rychle stal virálním, přiměl tuto pověst k větší síle. Od té doby Lina Tejeiro je přes třicet, komentáře o možném těhotenství byly stupňuje, ještě před pár týdny dala svůj první rozhovor na Univision ‚Despierta América „program, kde se také se jí zeptal, jestli čáp brzy navštívit, ke kterému ona odpověděla“Ano“.

Kromě toho, oblečení také odhalil malý břicho, protože v některých případech Greeicy byl viděn na sobě upnuté oblečení, jako je například šatníku pár dny na koncert, který vygeneroval několik reakcí od netizens, kteří neměli nechat ujít nic, a dělal poznámky o jejím břiše.

Je dobré mít na paměti, že pár, který spolu už více než deset let, byl zapojen během koncertu na turné, které vallecaucana dělá ve Spojených Státech, kde měl několik vystoupení.

Prozatím si všichni budou muset počkat, až záhadu vyjasní slavní Snoubenci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *