Jmenuji se: jaké bylo hodnocení premiéry vaší nové sezóny?

  • Home
  • Zábava
  • Jmenuji se: jaké bylo hodnocení premiéry vaší nové sezóny?

‚Yo Me Llamo‘ dorazí v roce 2021 slaví deset let své existence, se vrací se svou osmou sezónu a s různými zprávami, které bude diváky zůstat přilepený k jejich vysílání.

Pro tuto prezentaci jsou porotci Amparo Grisales, César Escola a Yeison Jiménez, zatímco přednášejícími jsou opět Melina Ramírez a Carlos Calero.

Jeho premiéra byla v úterý 26. října v 8 hodin, to je, to je výměna ‚La Voz Senior‘, která skončila v pondělí. S touto první kapitolou bylo možné vidět několik účastníků s talentovanými a veselými návrhy, které předpovídají sezónu plnou emocí a zábavy.

 

Něco, co mnoho divit se, jaké to bylo pro Yo Me Llamo, protože podle národní rating měří podle firmy Kantar Ibope, tato skutečnost napodobeniny obsadila první místo, to je, to byla výroba nejvíce vidět Kolumbijci toto úterý.

Po hudební program, další výroba Caracol Televize vyplývá, El Hijo del Cacique‘, odskočil po několika dnech přišel od capa caída, na třetím místě byl Noticias Caracol.

Na čtvrté pozici se objeví jediná produkce kanálu RCN v top 5, „vyvolená vnučka“, a na pátém místě druhý přenos komedie „Nuevo Rico, Nuevo Pobre“.

Mějte na paměti, skvělá novinka, která Mi přináší výzva pro tento rok je šťavnaté cenu, že bude nejlepší imitátor, je to velká suma peněz, 1200 milionů Kolumbijských pesos, velkou odměnu.

S osmou sezónou program cestoval po několika městech v zemi: Bogotá, Medellín, Cali, Bucaramanga, Pereira a Barranquilla.

Na druhou stranu, KienyKe.com ten rozhovor Grisales, Escola a Jiménez o své zkušenosti s show, Amparo a César, například, mluvil o tom, jak zůstat nestranný, když soudě:

„Myslím, že to je také část mého Jména, které vždy jsem byl nestranný, jsem velmi objektivní, studovat hodně originální, hodně studovat, aby účastníci, protože lidé někdy mohou poslouchat barva hlasu, vzhled, ale za to, že tam je spousta věcí a detailů a prvků, které mají znaky, které budete muset vzít za ně, aby se stal dvakrát ideální. Pak někdy řekli si: ‚je to nespravedlivé, protože zpíval stejnou‘, no, ne, tam jsou charakteristiky postavy, které jsou přehlíženy, a to nepodaří, a tam jsou jiní, že dorazí a jsou dokonalosti a jsou tak zavázala, že pokaždé, když tě překvapit více,“ odpověděl Amparo Grisales.

„Za každý účastník tam je úžasný příběh, a především, po pandemii, byli jsme velmi citlivá a nesmí být pod vlivem situace, která je osobní, pak jsem v tom smyslu, pustil jsem kouzlo, které způsobí, že účastník, aby se napodobování a když jsem si k srdci, bude automaticky volána a poté, co jsem se snažit, aby vám pomohl najít ty věci, které vám umožní růst, že postava, protože to je to, co chcete vidět divák,“on odpověděl, César Escola.

Yeison Jiménez hovořil o tom, co to znamená pracovat poprvé pro „Yo Me Llamo“:

„Mé Jméno mě učí, že to stojí za to bojovat, to je dveře, které jsem otevřela, to je dveře, které je dnes otevřen pro Boha, to je dveře, které měl můj život připraveni, a tak jsem tady, s největší láska na světě chci, abys pocit, identifikoval se s mi a vychutnat si tento program, který je velmi bastard, užijte si to“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *