Carolina Cruz se chlubí svým tělem a říká, jak velkou váhu ztratila

  • Home
  • Zábava
  • Carolina Cruz se chlubí svým tělem a říká, jak velkou váhu ztratila

Carolina Cruz má zajímavý 2021, v únoru tohoto roku porodila své druhé dítě, kterému dala jméno Salvador, nicméně, těhotenství není snadné pro ni, protože ona musela uchýlit k in vitro metoda, kromě toho, v průběhu těhotenství utrpěla nějaké zdravotní obtíže.

Později, když porodila, moderátorka přiznala, že dítě mělo nějaké zdravotní problémy, torticollis a také měl v hlavě nepravidelnou velikost. Nedávno však objasnila, že vše je kontrolováno a že dítě je velmi zdravé.

 

Nyní, la vallecaucana ukradl pozornost internetových uživatelů podle příspěvku na sociálních sítích o tom, jak jeho tělo postupuje po několika měsících, že jeho druhé dítě.

Být více přesný, Carolina Cruz zveřejnil Instagram Příběh, to je fotografie, která vzala jejího trupu, nosí sportovní oblečení a listy jí břicho vystavena, je zřejmé, jak moc pracuje pro tónovaný tělo, které má dnes.

O image, kráse exreina napsal: „8 měsíců později, a nejen že jsem přišel o 22 kilo, musel jsem pryč, ztratil jsem další 2 pro 24 a procento tuku bez ztráty svalové hmoty! Žádné posedlosti.“

Na druhou stranu Carolina Cruz překvapila své následovníky na sociálních sítích. V poslední kapitole „Día a Día“ se moderátor objevil s odhalující změnou vzhledu, která vyvolala mnoho komentářů.

Jako součást zahájení nové sezóny ‚Yo me llamo‘, la vallecaucana se rozhodl vydávat se za jednu z jejích oblíbených umělců: Ivy Královna.

„Chybí mi alloooooo, abych byl @ivyqueendiva, ale tady máme dobrou energii, abychom si každý den užívali,“ řekla Carolina Cruz ve svých sociálních sítích.

Na obrázku můžete vidět přednášejícího s načervenalými vlasy a oblečeného úplně v černé barvě, aby se přiblížil estetice zpěváka.

Za pár minut má příspěvek více než 30 000 lajků a mnoho komentářů, ve kterých jeho následovníci nechávají všechny druhy zpráv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *