Aída Victoria Merlano říká, s kolika ženami byla

  • Home
  • Zábava
  • Aída Victoria Merlano říká, s kolika ženami byla

Teplota s výroky Aídy Victoria Merlano jednomu z jeho následovníků prostřednictvím svého účtu Instagram vyvolala několik reakcí a komentářů. Ovlivňovatel a tvůrce obsahu pro dospělé odpověděl na otázku položenou uživatelem prostřednictvím jejího Instagram. Úspěch.

Otázka, která upoutala pozornost, měla co do činění se sexuálními preferencemi Barranquilly: „s kolika ženami jste byli?“, která Aida Victoria reagovali velmi přirozeně a bez sekání slovy tři:“ mám jen tři ženy“, nicméně, pak objasněny podrobněji:“ale já jsem si uvědomil, že pro mě, jako, že ženy zvlášť nelíbí“.

Ale to nebylo všechno, model také skončil přiznáním několika věcí netizensům „“ žena uvolňuje mé psy a my jsme sami, protože mě to nudí. To, co jsem chtěl být s ženou, a pro muže, aby mě vidět, to je tak morbidní věc, o situaci, která se mi líbí, “ řekl se dostat uživatele mimo pochybnosti.

 

Aida Victoria má více než 2,4 milionu následovníků na Instagram a stal se jedním z nejvýznamnějších vlivných v zemi, a to navzdory skutečnosti, že mnoho řekl, že ona by jen být slavný za to, že dcera bývalé poslankyně Aida Merlano Rebolledo, kdo má problémy se spravedlností.

Mladá Barranquilla je velmi odchozí a otevřená ve svých sociálních sítích, kde publikuje obsah hovořící o sexualitě a životním stylu, dokonce dělá vtipy svým přátelům a mluví o podnikání.

Nedávno na třicetileté narozeninové oslavě své drahé kamarádky Liny Tejeiro políbila narozeninovou dívku uprostřed oslavy. Kromě toho, že byla svědkem slavných polibků, které herečka Lina Tejeiro dala EPA Colombia, a to byla zpráva několik dní.

Por otro lado, la barranquillera también ha sido llamada ante la Fiscalía quien la señalada de haber utilizado presuntamente su hermano menor para la fuga de su madre. Až do příštího úterý 2. listopadu však bude jednání pokračovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *